Neden Her Üniversite Öğrencisi Work and Travel'a Katılmalı?

Neden Her Üniversite Öğrencisi Work and Travel'a Katılmalı?

Neden Her Üniversite Öğrencisi WORK and TRAVEL'a Katılmalı?

İNGİLİZCE PRATİK YAP! GEZ! ALIŞVERİŞ YAP! EĞLEN! PARA KAZAN!

Work and Travel, yazınızı yurt dışında – aynı zamanda para da kazanarak- geçirebileceğiz en uygun programdır. Herhangi bir yurtdışı eğitimi için 3 aylık süreçte, Work and Travel hariç katılacağınız tüm programlarda harcayacağınız para 8000-10.000$ iken Work and Travel programına 3000-3500 dolara rahatlıkla katılıp aynı zamanda program için yaptığınız harcamaları çıkarabiliyorsunuz. 

İngilizce Pratik Yap

Türkiye’de tamamen teoriye dayalı sistemde öğrenilen İngilizce’yi pratik etmek için Amerika’da geçirilecek 3 ay son derece yararlı olacaktır. Ayrıca Oxford House College olarak ücretsiz konuşma kulüplerimiz ve Amerika’ya uyum derslerimiz de sizin için yararlı olacaktır. 

Amerikan kültürünü yakından tanıyın!

Yurtdışında geçirilen 3 – 4 ay hem CV’nizde önemli bir fark yaratacak hem de yabancı bir kültürü görerek vizyonunuzu genişletecektir.

Türkiye Yerine Amerika’da Çalış!

Program tek başına bir para kazanma programı değildir; fakat öğrenci rahatlıkla program için yaptığı harcamaları kazanıp bu parayı da isterse oradaki alışveriş ve gezi imkanlarıyla değerlendirerek dönebilir.

Amerika’da Alışveriş İmkanından Yararlan!

Amerika’da kaldığınız sürece özellikle giyim ve elektronik alışverişlerinde Türkiye’ye göre çok hesaplı alışveriş imkanlarınız olacaktır. Değerlendirin.

Birçok Ülkede Birer Kapınız Olsun!

Work and Travel programı sayesinde gerek Amerikan vatandaşlarıyla olsun gerekse programa farklı ülkelerden katılan insanlarla olasun yeni arkadaşlıklarınız olacaktır.  

Siz de Work & Travel’a Oxford House WAT ile katılma ayrıcalığını yaşayın. Yazınızı belki de öğreniminizden sonra bir daha gidemeyeceğiz kadar uzak ve güzel bir ülkede geçirin.